Gwarantujemy naszym przedszkolakom spędzanie czasu w rodzinnej i radosnej atmosferze. Każde DZIECKO traktujemy indywidualnie - dla każdego mamy czas. Pomagamy rozwijać zainteresowania, stwarzamy warunki by pogłębiać zdolności
i rodzące się talenty. - Działamy według wcześniej zaplanowanego programu dnia, z uwzględnieniem czasu na zabawy twórcze. Nie zmuszamy dzieci do zabaw i zajęć w których nie mają ochoty uczestniczyć.
Nie zapominamy również o sferze emocjonalnej dzieci. Przytulanie, rozmowa, wspólne milczenie to postawy, których w przedszkolu nie zabraknie. Nie pozwolimy, by któryś z przedszkolaków czuł się odrzucony i osamotniony. Poczucie bezpieczeństwa naszych dzieci to rzecz najważniejsza. Organizujemy zajęcia adaptacyjne. Rodzic razem z maluszkiem mogą uczestniczyć we wspólnych spotkaniach, zabawach, które mają na celu przygotowanie pociechy do aklimatyzacji, usamodzielnienia, pozbycia się lęku przed rozłąką z rodzicami. Można w tym celu skorzystać również z sobót w Przedszkolandii.
Dbamy o rozwój dzieci na wszystkich jego poziomach - emocjonalnym, społecznym, intelektualnym jak i fizycznym. Do optymalnego rozwoju naszych PRZEDSZKOLAKÓW wykorzystujemy nowoczesne, interaktywne zabawki, ponadczasowe baśnie i bajeczki oraz relaksacyjną muzykę.
W nowoczesnym, kolorowym i dostosowanym wnętrzu, nasze przedszkolaki odnajdą świat najpiękniejszych barw.
- Nastawienie jesteśmy na naukę samodzielniości, uczciwości, tolerancji jak i wrażliwości na potrzeby innych. Budowanie w przedszkolakach poczucia własnej wartości, wiary we własne siły i możliwości to priorytet. Pewność siebie to poczucie bycia pełnoprawnym, wartościowym Polakiem. To jest nasz cel!
- Przedszkole prowadzone jest zgodnie z wytycznymi i programem zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej z rozszerzeniem programowym o nowoczesne metody nauki i zabawy najwybitniejszych pedagogów wychowania przedszkolnego.
- Grupy maksymalnie 16 - osobowe. Grupa maluchów 2-3 -latki (Pieszczochy), grupa średniaków 4-latki (Śmieszki), grupa starszaków 5-latki (Odkrywcy), grupa zerówkowiczów 6-latki (Zdobywcy)
- Gwarantujemy profesjonalną i przyjazną kadrę. Docelowo 8 pań nauczycielek - radosnych, cierpliwych, pełnych ciekawych pomysłów i gotowych do zabaw.

- Zapewniamy naukę poprzez zabawę:
- języka angielskiego - przez wykwalifikowanego nauczyciela filologii angielskiej - 3 razy w tygodniu
- podstaw informatyki - lekcje 2 razy w tygodniu. Posiadamy 5 stanowisk komputerowych.
- pływania - wyjazd na pływalnię średzką - zabawa oraz nauka pływania przez instruktora, 1 raz w tygodniu dla każdej z grup.
- muzyki, śpiewu i tańca - rytmika 1 raz w tygodniu w odrębnie wydzielonej sali z materacami, drabinkami, piłkami, trampoliną, itp.
- religii - dla chętnych.
- dbania o przyrodę i zieleń - dla Przedszkolaków ich własny ogródek działkowy.

- Oferujemy:
- kinezjologię edukacyjną
- zabawy fundaMentalne
- twórczość plastyczno-manualną

- Zapewniamy dzieciom warsztaty logopedyczno-psychologiczne.

- Poza tym: kącik zoologiczny.

- Gwarantujemy ubezpieczenie dzieci w przedszkolu jak i poza nim.
- Nasi podopieczni zapewnioną mają możliwość drzemki w odrębnie wydzielonej sypialni w ciszy lub przy spokojnej relaksacyjnej muzyce.
- Dla wszystkich podopiecznych do dyspozycji przestronna szatnia z półką i wieszaczkami dla każdego z nich.
- Na PRZEDSZKOLAKÓW czeka Bardzo duży ogród wyposażony w szereg zabawek, przyrządów umożliwiających przyjemny pobyt na świeżym powietrzu. Gwarantujemy codzienną zabawę na świeżym powietrzu. W razie niepogody (deszczu) "czas" ten przenosimy do Sali zabaw czyli Sali gimnastycznej.
- Zapewniamy również świąteczne paczki dla dzieci, torty urodzinowe oraz dla każdego solenizanta mały prezent.
- Dysponujemy również wodą mineralną (chłodną lub ciepłą)
- Zapewniamy piesze wycieczki, poznawanie przyrody, miasta, instytucji, urzędów, sklepów, szkół.

- Organizujemy również wycieczki autokarowe.
- Zapraszamy gości - przedstawicieli różnych zawodów: pana strażaka, policjanta, pielęgniarkę, farmaceutę, sprzedawcę, piekarza, cukiernika.

Każdy nowo przyjęty PRZEDSZKOLAK otrzymuje - T-shirt z logo przedszkola, plecak na obuwie z logo, podusię oraz ręczniczek również logo przedszkola. WYPRAWKA W CENIE CZESNEGO
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego każdy przyszły przedszkolak otrzymuje za pośrednictwem poczty notesik z logo przedszkola.
Zebrania rodziców organizowane będą według potrzeb rodziców, minimum jeden raz w semetrze.

Za dodatkową opłatą:

- Możliwość nauki innego języka,
- Możliwość zorganizowania jazdy konnej,
- Możliwość zorganizowania cykli wykładów prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę, dotyczących rozwoju, wychowania i problemów najmłodszych,
- Mile widziane propozycje rodziców zorganizowania innych kącików zainteresowań, zabaw lub projektów do zrealizowania. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i chętni do rozszerzania swoich usług by jak najlepiej wywiązywać się z naszego zadania.