>       UWAGA !!! - Mamy też żłobek... (kliknij)       <

przedszkole środa wlkp

W imieniu swoim jak i wszystkich pracowników naszego Przedszkola mam przyjemność serdecznie Państwa powitać na oficjalnej stronie internetowej Przedszkolandii.

Od 1 września 2007 Serdecznie zapraszam do Przedszkolandii - Pierwszego Niepublicznego Przedszkola w Środzie Wielkopolskiej. Wierzę, że sprostam Państwa wymaganiom, a nasza działalność spotka się z zainteresowaniem i akceptacją.

dzieciNajwiększą inspiracją w realizacji projektu Przedszkola był i jest mój syn Adaś. Idea stworzenia Przedszkolandii zrodziła się przypadkiem, jednak, nic już potem nie było przypadkowe. Niedługo potem mój świat zawirował znów.. Alunia – moja córeczka wybrała mnie sobie na swoją mamę i jak Alicja z krainy czarów odmieniła moje wnętrze.. Jej przyjście na świat i wszystko co później się wydarzyło było jak obudzenie… czyż  nie serce jest ważniejsze niż rozum... Dzieci  to nasi mistrzowie…

Rodzicielstwo to czas, w którym powstają nowe wyzwania, obowiązki i pytania. Odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienia znajduję w wielu książkach poświęconych tematyce opieki, rozwoju i wychowania dzieci. Ale co jest najważniejsze to pozyskanie świadomości jak szalenie ważną rolą jest rozwój i kształtowanie umysłu naszych dzieci w jego pierwszych latach życia. "Dziecko rodzi się z liczbą komórek mózgowych, która jest wystarczająca do osiągania sukcesów. Ale nie liczba komórek decyduje o inteligencji, a liczba połączeń stworzonych pomiędzy tymi komórkami. Połączenia te tworzą się w wyniku doświadczeń zdobywanych we wczesnym dzieciństwie. Im bogatsze i bardziej stymulujące środowisko, tym pełniejszy rozwój dziecka."1 O tym mogą Państwo przeczytać więcej w Zabawach fundamentalnych i Kinezjologii edukacyjnej, stosowanych w naszym Przedszkolu.. Poprzez realizowanie programów Przedszkolandii pragnę aby wszystkie dzieci zostały wyposażone w "klucze wiedzy", które pomogą w otwieraniu drzwi znajdujących się na krętych drogach dalszego życia.

Gwarantuję Państwu, że dołożę wszelkich możliwych starań by zapewnić dzieciom warunki zbliżone do rodzinnych. a świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Licząc na Państwa współpracę, uwagi i sugestie,

Pozostaję z wyrazami szacunku

Daria Doros

Dziękuję za odwiedzenie naszej strony i zapraszam do zapoznania się z prezentowanymi informacjami.